Otomobilimiz veya aracımız ile seyahat halindeyken pek çok sorun bizi bulabilir. Bazı durumlarda profesyonel desteğe ihtiyaç duyarız. Araç arızası, trafik kazası veya iklim koşullarının getirdiği zor hava şartlarında mahsur kalmak. Buna benzer durumlarda bizleri bulunduğumuz durumdan kurtaracak olan servis hizmeti en yakın lokasyonda olan oto çekici hizmetidir. Yücel Çekici, profesyonel destek ihtiyacınızda başvurabileceğiniz güvenilir bir çekici işletmesidir..

Otomobilimiz veya aracımızla sıkıntıya düştüğümüzde bize yardım eliniz uzatan çekici hizmetleri karayolu taşımacılığının en önemli unsurları arasındadır. Ülkemizde ve dünyada çok yaygın olan bu hizmet türü son yıllardaki teknolojik gelişmelerin oto çekici-kurtarıcı ürün ve ekipmanlarına yansıması ile son derece profesyonel şekilde çekilen otomobil veya araca zarar vermeden yapılabilmektedir.

Arızalanan veya kaza yapan otomobil veya motorlu-motorsuz araçlarınızı bulunduğu konumdan alarak istediğiniz noktaya güvenle taşıma bu servis ile hızlıca yapılmaktadır. Kahramanmaraş ve çevresinde 15 yıllık deneyimi ile Yücel Çekici tarafından profesyonel araç ve ekip ile yapılmaktadır. Kahramanmaraş ve çevre ilçelerde uzun yıllardır çekici-oto kurtarma hizmeti, fabrika ve işletmeler için manlift hizmetleri veren Yücel Çekici ve oto kurtarma olarak kendi sınıfında bölgenin lider firmalarından biridir.

Aracınızın arızalanması, kaza yapmanız veya diğer durumlarda sizlere 7 gün 24 saat profesyonel hızlı çekici hizmeti istediğiniz lokasyona verilecektir. Bu gibi bir durumla karşılaşırsanız yapmanız gereken telefonunuzdan Kahramanmaraş çekici hizmeti yazmanız olacaktır. Sadece Kahramanmaraş merkezinde değil, Onikişubat ve Dulkadiroğlu ilçelerinden de çekici hizmeti sunulmaktadır.

Yücel Çekici oto kurtarma hizmetleri, sizlere ek olarak aracınızın tamiri ve bakımı için de yardımcı olmaktadır. Dilerseniz aracınıza kaliteli ve güvenli oto tamiri ve bakım almanız için anlaşmalı servise yönlendirme yapılmaktadır. Kaliteli hizmeti tam olarak uygun fiyat avantajları ile hızlıca alabilirsiniz.

Yücel Çekici Hizmeti Nasıl Alınır?

Yücel Çekici, Dulkadiroğlu ilçesinde bulur ve yaklaşık olarak 220 bin nüfusa sahiptir. Kahramanmaraş çekici ihtiyacını karşılamak için 2020 yılında kurulmuştur, Kahramanmaraş’ın merkezi konumunda yer alır. Onikişubat ve Dulkadiroğlu ilçelerinde hizmet vermektedir.

  • Öncelikli olarak aracınızla seyahat halinde bir arıza ve kaza durumu başınıza geldiyse yapmanız gereken en önemli ve öncelikli iş kendinizin ve araçtakilerin can güvenliğini sağlamanızdır.
  • Otoban veya karayolunda aracınızın konumu ön planda olarak gerekli uyarı işaretlerini hızlıca yerleştirmelisiniz. Oto kurtarma-çekici hizmeti için bulunduğunuz noktada internet üzerinden arama yapabilirsiniz. Hızlıca ve güvenilir hizmet almak için Google haritalar kullanıcı yorumlarına göz atmanızda fayda var. En doğru seçimi yaptıktan sonra oto çekici hizmeti için fiyat sorgulaması yapabilir ve aradığınız firma ile pazarlık yapabilirsiniz. Kurumsal çekici hizmeti veren firmalardan çekici kiralamanız sizin için çok daha güvenli olacaktır.
  • Oto kurtarma-çekici hizmeti alacağınız şirkete bulunduğunuz konumunun bilgisini, aracınızın modelini detaylı olarak vermelisiniz. Aksi takdirde hem zaman hem de maddi kayba uğrayabilirsiniz.
  • Bu bilgileri verdikten sonra en uygun çekici – oto kurtarma aracı sizin için gelecektir.
  • Yolcu ve araç güvenliğini aldıktan sonra mümkünse yakınlardaki yerleşim yerlerinde oto kurtarma-çekici hizmetini bekleyebilirsiniz.
  • Çekici hizmeti aldıktan sonra Google yorumlara aldığınız hizmet ile ilgili yorum yapmanız bu hizmeti alacak kişiler için referans olacaktır.
Yücel Çekici - Oto Çekici & Oto Kurtarma
@YücelÇekici

Unutulmaması gereken şey bu tarz durumlarla herkes karşılaşabileceği gerçeğidir. Sizin ve diğer yolcuların can güvenliği en temel önceliktir. Hem kendinizi hem de diğer yolcuların can güvenliği riske atacak şeylere kalkışmamanız çok önemlidir. Aracınızı otoban veya karayolunda kontörsüz ve güvenlik önlemi almaksızın itmek, geçen araçlardan çekim işi için yardım talep etmek bunlardan bazıları.

Çekici Hizmeti Fiyatları

Yetkisiz ve profesyonel olmayan çekici hizmetini daha ucuz olduğu için almak sizlere çok daha büyük sorunlar açabilir. Yücel Çekici bu gibi olumsuz durumların önüne geçmek için size en uygun fiyat avantajı ile hizmet vermektedir. Çekici fiyatları aracın bulunduğu konumdaki uzaklığı dikkate alınarak hesaplanır. 7/24 bize ulaşarak fiyat bilgisi isteyebilir, buraya tıklayarak iletişim sayfasına ulaşabilirsiniz.