Kahramanmaraş’ta oto çekici faaliyetlerini sunmakta olan Yücel Çekici Oto Kurtarma firmamızla, 2020 yılından günümüze dek hizmet vermekteyiz. kahramanmaraş araç çekme, yol yardım, araç taşıma ya da kaza yapmış araçları sanayiye teslim etmek konusunda yer alan ihtiyaçlarınızı ve buna benzer olan işlemlerinizi özenli bir biçimde yerine getirmekteyiz.

Aracınız herhangi bir arıza yaptığı veyahut herhangi bir sebeple hareket edemediği zamanlarda kurtarma hizmeti sağlayan firmamız her daim ihtiyacınızda bir telefon uzağınızla oto kurtarma hizmeti verir.

Kahramanmaraş Oto Kurtarma

Herhangi bir çekici ihtiyacı durumunda bizlere olduğunuz konumu atarak çekici hizmetimizden oldukça rahat bir biçimde, hızlılıkla yararlanabilirsiniz. Yolda kalmış olduğunuz araç arıza yaptığında aracın başına herhangi bir nedenden hareket taşınması gerektiği durumlarda ise 7/24 hizmetimiz sizinle beraberdir.

En kısa sürede belirlenmiş olan konuma gelinir ve oto kurtarma işleminiz hızlıca yerine getirilir. Tüm hizmetlerimiz yüksek kalite standartlarında ve en hızlı şekilde özelliklerle buluşarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Tüm hizmetlerimizde, her bütçeye uygun olan fiyatlandırmalar yapılarak herhangi bir mağduriyet yaşamanız engellenir. Dulkadiroğlu ilçesinde yer alan ofisimizden Kahramanmaraş’ın bütün bölgelerine çekici hizmeti sunar Otomobil, minibüs gibi bütün binek araçlar özenle çekilip hedef konuma güvenli bir biçimde ulaştırır.

yücel cekici yol yardım oto kurtarma

Yücel Çekici Oto Kurtarma Hizmetleri

WhatsApp konum hizmetimiz bulunmaktadır ve bizlere konumunuzu ileterek çekicimizi en kısa sürede ivedilikle sizlere ulaştırabiliriz. Yücel Çekici, bulunduğu Dulkadiroğlu ilçesinden Dulkadiroğlu ve de onikişubat oto kurtarma hizmetlerini siz değerli müşterilerimiz için sunmaktadır.

Kahramanmaraş içinde bütün bölgelere de istediğinize bağlı olarak kurtarma, çekme ve taşıma hizmetlerini sağlamaktayız. Yolda kalmış olan arızalı araç çekme, kazalı araç kurtarma ve sanayiye teslimleri, özel taşıma işlemlerinde belirlenmiş olan konumdan alarak hedef konuma hızlı bir biçimde teslim etmekteyiz. 7 gün 24 saat olmak üzere rahat bir şekilde bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Oto Kurtarma Hizmetleri

Firmamız Bünyesinde;

  • Özel taşıma istekleri
  • Oto çekici
  • Yol yardım
  • Araç taşıma
  • Traktör taşıma
  • Minibüs Taşıma
  • Motor Kurtarma
  • Sanayiye teslim
  • Vinç gereken durumlarda vinç + çekici hizmeti

Hizmetlerimiz yer almaktadır.