Günümüzde insanlar en çok karşılaştığı sorunlardan birisi hiç kuşkusuz araçların bozulmasıdır. Aracın çeşitli nedenlerle bozulan veya ilerleyemeyecek durumda olanlar aracını bir şekilde tamirciye götürmek isterler. Aracınızın bozulması veya yolda kalması durumunda öncelikle oto kurtarma hizmetlerine başvurarak sorunun çözümü için Kahramanmaraş oto çekici kurtarma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda yol ortasında bozulan aracın yolda kalması hem araç hem de diğer sürücüler için tehlike oluşturabilir.

Oto Çekici Kurtarma Hizmetleri - Yücel Çekici kahramanmaraş

Firmamız tarafından talep edeceğiniz çekicinin hızlı bir şekilde olay yerine gelerek size yardımcı olması en önemli detaylardan bir tanesidir. Bazen ıssız bir yerde bozulabileceği gibi şehrin içinde de bozulabilecek olan aracınızın bir an önce olay yerinden çekilmesi için gerekli güvenlik önlemlerini alıyoruz.

Oto Çekici Kurtarma Nedir?

Aracın kullanımı hatası dışında yolun bozuk olması ya da araçta var olan önceki arızaların gibi durumların tekrar etmesi yolda kalmanıza neden olabilir. Bu durumlarda ilk önce yol yardım devreye giriyor.

Oto Çekici Kurtarma Hizmetleri - Yücel Çekici kahramanmaraş

Oto çekici kurtarma görevini üstlenen firmamız aynı zamanda yol yardımı ile arıza ya da kaza gibi durumlarda sizleri bulunduğunuz yerden alarak en yakın oto servise götürüyor. Genellikle Yol yardım hizmetleri çoğu araç için sigorta içerisinde sunuluyor. Poliçeniz kapsamında bu sigorta durumunun kapsamı genişletebilir ve ek hizmetler talep edebilirsiniz.

Yol Yardımı Hizmeti Süreci

Araç arızalanmaları ve dikkatsiz kullanıma bağlı oluşan kazalar çok fazla yaşanıyor. Bu kazaların yaşanması durumunda araçlar hareket edemez duruma gelebilir ya da kaza nedeniyle aracın en yakın oto servise götürülmesi gerekebilir.

Bu tip durumlarda yol yardım hizmetlerinden yararlanmanız gerekebilir. 7/24 çağrı ile yol yardım hizmetleri sunan firmamız olayın yaşandığı an aramanız veya whatsapp’tan mesaj yoluyla talep etmeniz halinde sizlere en kısa sürede yardım edeceklerdir.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

2020 yılından beri faaliyet sunan Kahramanmaraş oto çekici kurtarma ve manlift ihtiyaçlarını karşılamak için hizmeti veriyoruz. Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçesinde 7/24 kaliteli hizmet prensibiyle çalışan firmamız oto kurtarma, araç çekme, başka bir yere taşınması ve manlift kiralama hizmetleri gibi tüm ihtiyaçlarınızı uygun fiyata ve hızlı bir şekilde yerine getirmeyi hedefliyoruz.

Twitter: @Yucelcekici

Yücel Çekici ve Manlift Platform İşletmeciliği hizmeti sunan firmamız Kanuni mahallesinde yer alarak Dulkadiroğlu müşterilerine doğrudan müdahale imkanı ve müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bizimle iletişime geç