Yücel Çekici; Kahramanmaraş’ta çekici hizmetleri alanında faaliyetler sağlayan bir araç çekme, oto kurtarma, yol yardımları, araç taşıma ve kaza yapmış olan araçları sanayiye teslim etme işlemlerini özenle yerine getiren; çekici hizmetleri veren bir firmadır.

Kahramanmaraş Oto Kurtarma

Yücel Çekici hizmetlerini özenli bir biçimde yerine getirmektedir. Çekici ihtiyaçları durumlarında olduğunuz konuma ivedilikle Kahramanmaraş oto kurtarma hizmetlerini göndermektedir. Kahramanmaraş’ta Dulkadiroğlu ve Onikişubat lokasyonlarında hizmetlerini sürdürmektedir.

Kahramanmaraş Oto Kurtarma
Facebook Sayfamız

Yolda kaldığınız zaman, aracınız arıza yaptığı herhangi bir zamanda; aracın başına herhangi bir sebepten hareket taşınması gerektiği zamanda Kahramanmaraş çekici olarak 7/24 şekilde hizmet verirler. En kısa sürede belirlenmiş olan konuma gelerek aracınızı kurtarma işleminiz yerine getirilmektedir. Konum hizmetleri de bulunmaktadır ve gönderilen konuma en kısa sürede ulaşmaktayız.

Nasıl Oto Kurtarma Çağırırım

İletişim sayfamızdan detaylı bilgilere erişebilir veya telefon numaramızdan bizi 7/24 arayarak çekici veya kurtarıcı talebinde bulunabilirsiniz. Telefon ile aradığınızda0 sizden konum ve durum bilgisi alınır. Bu bilgiler doğrultusunda en kısa sürede çekicimizle sizi kurtarmak için yola çıkmaktayız. Otoban veya bilmediğiniz bir yerde mi kaldınız? Sorun değil Whatsapp’tan konum atarak bulunduğunuz yere oto kurtarma hizmeti temini yapılmaktadır. Çekicimizin nerede olduğunu da yine aynı şekilde anlık olarak takibini sağlayarak güven içinde beklemek düşüyor.

Yücel Çekici Güvenilir Mi?

Yücel çekici güvenilirdir ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Alanında uzman ekibimizle tamamen yasal bir şekilde hizmet sunan Yücel Çekici olarak, çekicilerimiz sigorta kapsamı güvencesiyle gelebilecek zararları da karşılamakla birlikte faturalı bir hizmet sunmaktadır.