Karayollarına çıkan araç sayısı özellikle ülkemizde her yıl katlanarak artmasıyla çekici kiralama hizmetine ihtiyaç gereksinimi doğru orantıda yükselmektedir. Bu da yolların güvenli ve sorunsuz bir şekilde açık kalma zaruretini doğurmaktadır. Ne yazık ki trafiğe çıkan araç sayısının artmasına paralel olarak yeni yolları yapımı, mevcut yolların bakım ve onarımı geri planda kalmaktadır.

Durum böyle olunca yüksek oranda araç kazalarına ve arızalarına sebep olmaktadır. Çekicilere burada yoğun iş yükü düşmektedir. Karayolları taşımacılığının önemli unsurlarından biri olan Çekiciler, bu taşımacılığın aksamaması, motorlu araçların karıştıkları kaza, arıza ve diğer durumlarda en çok ihtiyaç duyulan makinelerin başında gelmektedir.

Kahramanmaraş çekici kiralama hizmeti otomobilinizin veya aracınızın çalışmadığı, kaza yaptığı durumlarda basit birkaç adımla hemen çekici kiralama imkanı sağlamaktadır. Araç kaskonuzu yaptırdığınız firmadan tutun, kredi kartı özelliğinize göre pek çok platform ve firma müşterilerine bu hizmeti sunmaktadır. Siz de İletişim sayfasından ulaşarak çekici kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Çekici Kiralama Hizmeti Hususları

Kahramanmaraş ilinde otomobilinizin arızalanması, kaza yapması ve diğer sebeplerden ötürü bir çekici hizmeti almak durumundaysanız bulunduğunuz lokasyonda basit birkaç adımla hemen bir çekici kiralayabilirsiniz. Yaygın servis ağına sahip çekici hizmeti veren firmalar da size operatör yönlendirmesi ile isteğinizi karşılayacaktır.  Araç kasko firmanız, sigorta şirketleri, kredi kartınız hatta cep telefonu operatörleri bile bu hizmet için yardımcı olmaktadır. Bunun haricinde siz bireysel olarak bir çekici hizmeti almak istiyorsanız yapmanız gereken internete bağlı telefonunuzdan veya tabletinizden basitçe çekici hizmeti araması yapmanızdır.

Önünüze bulunduğunuz konum ile ilgili pek çok seçenek gelecektir. Bu firmalardan birini seçebilir ve çekici kiralama hizmeti alabilirsiniz. Çekici kiralama konusunda önemli olan noktalardan biri kiralama yapacağınız firmanın K1(Ö) yetkinlik belgesinin olma zorunluluğudur. Bir diğer nokta aracınızın tipi ve durumuna göre uygun çekicinin kiralanmasıdır.

Yücel Çekici ile Kahramanmaraş il genelinde çekici hizmetinden yararlanmak için iletişime geç.

Çekici Kullanım Alanları

Tüm tekerlekli araçlar( motorlu-motorsuz) için hizmet alabileceğiniz çekici kiralama hizmeti, araçların boyutu ve durumuna göre farklılık göstermektedir.  4 farklı tip olan çatallı çekici, tepeden çekici, oto transfer çekici ve kayar platformlu vinçli çekici olarak hizmet verilmektedir.  Buradaki çekicilerin en önemli özelliği kaza yapmış veya arızalanmış aracınızı kendi kasası ile taşıma özelliği ön plana çıkmaktadır.

Çekici Kiralama Fiyatları

Kahramanmaraş Çekici kiralama fiyatları aracınızın konumu, götürüleceği yer, vinç kullanma vs. gibi durumlar göre farklılıklar arz etmektedir. Ortalama 150 TL ile 1400 TL arasında değişen fiyatlar, aracın alındığı yerden farklı il ve ilçelere götürülmesi durumlarında mesafeye göre km başı ücret eklenmektedir. Anlaşmalı kurum ve kuruluşlardan oto çekici veya araç kurtarma hizmeti alacaksanız bu rakamlar daha düşük seviyelere çekilmektedir. Kesin fiyat bilgisi için bizi arayarak daha net bilgi için +90 (544) 404 44 25 nolu telefondan ulaşarak kesin fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Nasıl Çekici Kiralarım

Google üzerinden yapacağınız Kahramanmaraş çekici hizmeti araması bu iş için yeterlidir. Farklı kurumlardan alacağınız fiyatları karşılaştırabilir ve bütçenize en uygun çekici hizmetini kendiniz bulabilirsiniz. Çekici kiralama yapacağınız firmaya veya kuruma aracınızın marka, model ve hasar/arıza durumunu telefonda bildirmenizde yarar var. Çekici hizmeti veren firmalar arıza ve hasar onarımı için anlaşmalı oldukları tamirhaneler seçeneğini de size sunacaktır. Sizin için uygunluk kriterlerini karşılıyorsa bu merkezlere aracınızı götürebilirsiniz. Diğer durumlarda sizin istediğiniz yere çekici hizmeti verilecektir, telefon numaramıza WhatsApp’tan konum paylaşımı ileterek yanınıza çekici hizmeti talep edebilirsiniz.